Prosolutions na targach Plastpol 2017

Mamy przyjemność poinformować, że w tym roku, podobnie jak w latach poprzednich, firma Prosolutions pojawi się na Międzynarodowych Targach Przetwórstwa Tworzych Sztucznych i Gumy – Plastpol, które odbędą się w dniach 23 – 26 maja w Kielcach.

Na naszym stoisku zaprezentujemy 3 profesjonalne drukarki 3D. Produkcyjny system wytwarzania  przyrostowego Stratasys Fortus 450mc, stworzony specjalnie dla biur projektowych i sektora edukacji system Stratasys F370 (oba drukujące w technologii FDM), oraz drukarkę 3D działającą w oparciu o technologię PolyJet – Objet30 Prime.

Przez cały czas trwania targów nasi eksperci będą do Waszej dyspozycji – odpowiemy na wszystkie pytania, doradzimy w kwestiach dotyczących druku 3D oraz tego, jak efektywnie wykorzystywać jego możliwości poprzez stosowanie odpowiednich aplikacji, dostępnych dla poszczególnych technologii druku 3D Stratasys.

Targi Plastpol odbędą się już po raz 21. Jest to największa i najbardziej prestiżowa branżowa impreza tego typu. W zeszłym roku targi zgromadziły wystawców z 32 państw, a łączna liczba specjalistów, którzy uświetnili wystawę swoją obecnością opiewa na ponad 18 500 osób.

W imieniu zarządu oraz całej załogi serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy Prosolutions i zasypania gradem pytań naszych techników :).

Jeśli  chcielibyście dowiedzieć się czegoś więcej o maszynach prezentowanych na targach, zachęcamy do odwiedzenia stron drukarek Objet30 Prime, F370 praz Fortus 450mc. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z nami, np. poprzez formularz mailowy znajdujący się na stronie prosolutions.pl.

O samych targach można przeczytać tutaj: Targi Plastpol 2017.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *