FORMNEXT 2018

Już niebawem, bo 13 listopada rozpoczną się tegoroczne targi Formnext we Frankfurcie nad Menem. Formnext to jedne z największych i najważniejszych międzynarodowych targów skupiających wiele firm z branży produkcyjnej, narzędziowej, R&D, oprogramowania, czy oczywiście druku 3D, który przecież jest nieodłączną częścią branży produkcyjnej.

Z roku na rok targi stają się coraz większe. Jak pokazują dane z ostatnich lat, zarówno liczba wystawców, odwiedzających, oraz co za tym idzie także powierzchnia targów sukcesywnie się zwiększały. W 2015 roku targi odwiedziło 8982 osób. Mogli oni podziwiać stoiska aż 203 wystawców. W roku ubiegłym liczba odwiedzających wzrosła aż do 21 492 a wystawców do 470. W tym roku organizatorzy mają w planach pobić ten rekord, co już się udało w przypadku wystawców. Obecnie, jak można dowiedzieć się ze strony orgranizatora, ich liczba opiewa na 577 firm.

Na tak ważnych targach nie mogło oczywiście zabraknąć nas – ekipy Prosolutions. Będzie można nas znaleźć na stoisku Stratasys w hali 3.1 na stoisku G40. Nasi specjaliści jak zwykle nie mogą się już doczekać aby odpowiadać na Wasze pytania :).

Mimo, że impreza odbywa się poza granicami naszego kraju, to jeśli jesteście zainteresowani którąkolwiek z branż lub dziedzin obecną na Formnext 2018, to warto abyście się tam pojawili. Prawdopodobnie nie znajdziecie drugich tak obszernych, zorganizowanych z takim rozmachem targów tak blisko nas. 577 firm, mnóstwo nowych rozwiązań i innowacji, które po prostu warto zobaczyć.

Więcej informacji o targach można znaleźć na stronie organizatora: Formnext

Bilety można nabyć pod tym adresem: Bilety Formnext

Targi potrwają od 13 do 16 listopada 2018 r.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *