Targi Innoform 2019

Już za moment, bo 12 marca rozpoczynają się targi przemysłu narzędziowo-przetwórczego Innoform 2019. Serdecznie zapraszamy do Bydgoszczy na nasze stoisko 143. Nasz park maszynowy reprezentować będzie dumnie urządzenie pracujące w technologii PolyJet – Objet 30 Prime. 

Obecność maszyny PolyJetowej nie oznacza, że skupiamy się tylko i wyłącznie na tej technologii. Jak zwykle przywieziemy ze sobą multum modeli wykonanych zarówno w technologii PolyJet jak i FDM. Nie zabraknie także materiałowych nowości, do których należy m.in. przełomowy elastomer TPU. Na jego wyjątkowość składają się dwie rzeczy – po pierwsze jest to pierwszy elastomer stworzony dla technologii FDM. Po drugie, jest dostępny dla biurowej serii maszyn F123. Jest to dobra wiadomość dla wszystkich ceniących sobie oszczędności :).

Targi Innoform to początek naszej trasy zaplanowanej na rok 2019. Z pewnością pojawimy się także na Dniach Druku 3D oraz na Plastpolu.

Raz jeszcze serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach Innoform, oraz do zasypywania naszych ekspertów pytaniami :).

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *