od pomyslu do przemyslu

Prezentacja PROSOLUTIONS na konferencji „Od pomysły do przemysłu”

Już jutro – 17 maja 2019 roku odbędzie się konferencja o tytule „Od pomysłu do przemysłu”, organizowana przez firmę Cador.

Z przyjemnością informujemy, że firma Prosolutions także dołoży swoją cegiełkę w tym wydarzeniu. Przedstawiciele działu handlowego oraz technicznego (odpowiednio: Krzysztof Brodzik i Damian Żelechowski) poprowadzą prezentację pt. „Zasadność druku 3D w przemyśle”. Trzecim, milczącym ale bardzo wymownym bohaterem prezentacji będzie jedna z maszyn z naszego parku drukarek 3D – przedstawiciel desktopów pracujących w technologii PolyJet: Objet30 Prime. Jednym z tematów, którymi zajmą się nasi specjaliści będzie druk form wtryskowych jako sposób na znaczne obniżenie kosztów oraz czasu potrzebnego na wprowadzenie produktu na rynek.

Oczywiście jest to tylko jeden z tematów. Zainteresowanych zarówno naszą, jak i innymi ciekawymi prezentacjami serdecznie zapraszamy w dni jutrzejszym do Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Gdyni (Aleja Zwycięstwa 96/98). Wstęp jest wolny, jednak liczba miejsc jest niestety ograniczona. Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie organizatora: https://cador.pl/od-pomyslu-do-przemyslu.html.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *